Przejdź do treści

Stacja Kontroli Pojazdów Konstancin Jeziorna - Środkowa

ul. Środkowa 49
05-510  Konstancin Jeziorna


pon. - pt. 7:00 - 20:00
sob. 8:00 - 14:00
Stacja diagnostyczna zlokalizowana w podwarszawskim Konstancinie, mieszcząca się przy ulicy Jeziornej, to jeden z ośrodków naszej firmy, w którym można przeprowadzić przegląd technicznych różnego rodzaju pojazdów.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, działamy w kilku podwarszawskich miejscowościach, w tym na ulicy Środkowej, w popularnym uzdrowisku - Konstancin Jeziorna. Podobnie jak w innych naszych stacjach kontroli pojazdów, oferujemy tu możliwość przeprowadzenia pełnej diagnostyki, okresowe badanie techniczne, przegląd po terminie upływu ważności wpisu w dowodzie rejestracyjnym pojazdu, przegląd powypadkowy i przedzakupowy, a także przegląd rejestracyjny dla samochodów sprowadzanych z zagranicy przed ich pierwszą rejestracją w Polsce. Sprawdzamy stan techniczny pojazdów przed okresem zimowym oraz wiosennym, w tym stan zawieszenia, zbieżność pojazdu, wyregulowanie wysokości świateł, a także oferujemy wiele innych usług w zakresie diagnostyki pojazdów, stosownie do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
 
Sprzęt diagnostyczny najwyższej jakości, podlegający okresowym przeglądom i posiadający wszelkie certyfikaty, a także wyszkolony personel gwarantują naszym klientom pewność satysfakcjonującej obsługi i bezpieczeństwo w drodze. Profesjonalne podejście do każdego przypadku zjednało nam ich zaufanie i sympatię przez wiele lat działalności.

Cennik zsumowanych pełnych opłat wybranych rodzajów badań technicznych:

·    okresowe badania techniczne 99 zł
·    badania techniczne przed pierwszą rejestracją pojazdów sprowadzonych z zagranicy 98 zł
·    badania techniczne pojazdów z instalacją gazową 162 zł
·    badania techniczne po zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego 94 zł
·    badania techniczne po kolizji lub wypadku drogowym 94 zł
·    dodatkowe badania techniczne samochodów przystosowanych do nauki jazdy 147 zł
·    dodatkowe badania techniczne taksówki osobowej 141 zł
·    sprawdzenie samochodu przed zakupem 98 zł
·    badanie samochodu po zmianach konstrukcyjnych 82 zł
·    badanie motocykla 63 zł
·    badanie przyczepy 73 zł
·    badanie ciągnika rolniczego 40 zł
·    badanie pojazdu po zamontowaniu haka holowniczego 35 zł.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług na stacji diagnostycznej w Konstancinie Jeziornej, przy ulicy Środkowej, gdzie można w szybki i komfortowy sposób dojechać z Warszawy. Polecamy również korzystanie z usług w innych oddziałach naszej firmy w Piasecznie – Lesznowoli i Żabieńcu oraz w samym Konstancinie Jeziorna, przy ulicy Warszawskiej.
Nasze inne Stacje Kontroli Pojazdów:
SKP Konstancin Warszawa
SKP Lesznowola
Stacja Kontroli Pojazdów Żabieniec
Wróć do spisu treści