Przejdź do treści

Stacja Kontroli Pojazdów Piaseczno - Żabieniec

ul. Asfaltowa 5
05-500  Żabieniec


pon. - pt. 7:00 - 21:00
sob. 8:00 - 14:00
Stacja Kontroli Pojazdów Piaseczno – Żabieniec to kolejny oddział naszej firmy, który otworzyliśmy w jednej z podwarszawskich miejscowości oferując mieszkańcom stolicy i okolic w pełni profesjonalne, kompleksowe przeglądy techniczne pojazdów. Zlokalizowany przy ulicy Asfaltowej w Piasecznie – Żabieniec punkt diagnostyczny przeprowadza okresowe badania techniczne samochodów osobowych, ciężarowych oraz innego typu pojazdów.
 
 
Nasze autoryzowane stacje kontroli pojazdów mieszczące się w Piasecznie i Konstancinie są wyposażone w sprzęt najwyższej jakości, który gwarantuje profesjonalne wykonanie usług i bezpieczeństwo w trakcie użytkowania pojazdu. Wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem zapewnia obsługę o wysokim standardzie, ale też przede wszystkim posiada wiedzę i umiejętności będące gwarancją bezpieczeństwa dla kierowców. Dokładność badań wykonywanych w naszych stacjach oraz indywidualne podejście do klienta przez lata pracy zaskarbiły nam sympatię i zaufanie kierowców.
 
 
Bogate wyposażenie naszych stacji kontroli pojazdów w sprzęt do badań technicznych pozwala nam na wykonanie kompleksowego przeglądu technicznego nie tylko samochodów osobowych czy ciężarowych do 3,5 tony DMC, ale też motocykli, przyczep, ciągników rolniczych czy quadów. Wykonujemy takie usługi jak: badanie okresowe pojazdu, przegląd auta po terminie ważności wpisu w dowodzie rejestracyjnym, przegląd po kolizji lub wypadku drogowym i zatrzymaniu prawa jazdy, przegląd przedzakupowy oraz przegląd rejestracyjny dla pojazdów sprowadzanych z zagranicy. Koszt przeglądu samochodu ustalany jest w każdym przypadku indywidualnie, w zależności od problemów, z jakimi zgłaszają się nasi klienci.
 

Cennik zsumowanych pełnych opłat wybranych rodzajów badań technicznych:

·    okresowe badania techniczne 99 zł
·    badania techniczne przed pierwszą rejestracją pojazdów sprowadzonych z zagranicy 98 zł
·    badania techniczne pojazdów z instalacją gazową 162 zł
·    badania techniczne po zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego 94 zł
·    badania techniczne po kolizji lub wypadku drogowym 94 zł
·    dodatkowe badania techniczne samochodów przystosowanych do nauki jazdy 147 zł
·    dodatkowe badania techniczne taksówki osobowej 141 zł
·    sprawdzenie samochodu przed zakupem 98 zł
·    badanie samochodu po zmianach konstrukcyjnych 82 zł
·    badanie motocykla 63 zł
·    badanie przyczepy 73 zł
·    badanie ciągnika rolniczego 40 zł
·    badanie pojazdu po zamontowaniu haka holowniczego 35 zł.
Zapraszamy do naszego punktu kontroli pojazdów w Piasecznie Żabieńcu, usytuowanego w dogodnej odległości dla mieszkańców Warszawy oraz okolic, a także innych naszych oddziałów w Piasecznie – Lesznowola i Konstancinie Jeziornej. Gwarantujemy korzystne ceny przeglądów technicznych, a przede wszystkim pełne bezpieczeństwo pojazdów poddawanych diagnostyce w naszej firmie.
Nasze inne Stacje Kontroli Pojazdów:
SKP Lesznowola
SKP Konstancin Warszawa
SKP Konstancin Warszawa
Wróć do spisu treści